Jak můžete pomoci

 

Firemní podpora či spolupráce může mít tuto podobu:

   • Věcné dary (případně poskytnutí Vašich služeb darem): s vděčností přivítáme věcné dary, které nám pomohou v budování našeho komunitního centra, umožní rozvoj chráněných a sociálně terapeutických dílen, stejně jako služby potřebné pro naši činnost.
   • Finanční dary: aktuální otevřené tematické sbírky máme na https://www.darujme.cz/organizace/125 , výhodou možnost platby na 3 kliknutí.   Druhou cestou je zaslání částky na účet GE Money č.ú. 155 402 290/0600, do textu prosím DAR. Těmito cestami nám pomůžete rozvíjet naši činnost i budovat zázemí. Rádi Vás budeme prezentovat mezi dárci v našich materiálech a poskytneme Vám naše fotografie a informace o projektech a činnosti pro prezentaci v rámci Vaší politiky společenské odpovědnosti.
    Třetí cestou je účast ve veřejné sbírce, více info zde http://www.benediktus.org/podporte-nas/verejne-sbirky.html .
   • Pomoc při budování komunitního centra v Modletíně v rámci firemního dobrovolnictví: uvítáme pomoc při rekonstrukcích budov pro chráněné dílny a bydlení na Modletíně, úpravě areálu, údržbě budov a zahrady… Zároveň bude společná dobročinná práce Vašich zaměstnanců v krásném prostředí CHKO příležitostí pro upevnění vzájemných vztahů a vítanou změnou při každodenních pracovních povinnostech.
   • Dobročinná závěť. Dvě procenta lidí v ČR hodlá sepsat závěť, ve které pamatují na nějakou neziskovou organizaci. Každý rok na přelomu září a října probíhá Měsíc dobročinné závěti, kdy dárce dostane proplacený notářský poplatek.
   • Nákup výrobků našich chráněných dílen: našimi výrobky můžete potěšit obchodní partnery nebo své zaměstnance. V našich chráněných dílnách Vám nabízíme keramické a ručně tkané výrobky a obrazy. Rádi Vám vyrobíme originální výrobky podle Vašich konkrétních požadavků. S našimi klienty v sociálně terapeutických dílnách Vám rádi připravíme vánoční přání nebo PF.
   • Širší spolupráce podle Vašich potřeb a našich možností.

Máte-li zájem nás podpořit nebo s námi navázat spolupráci, kontaktujte nás prosím pro domluvu.

Kontakt: Radka Soukalová  radka.soukalova (at) benediktus.org tel.: +420 723 726 300.

 

Individuální pomoc, spolupráce:

 

Děkujeme za Váš zájem o naši činnost a Vaši podporu!