Prodej našich výrobků

Představujeme vám výrobky našich dílen, které si můžete zakoupit na této stránce dole.

Na práci v dílnách se spolupodílí lidé s mentálním postižením a další lidé se změněnou pracovní schopností.  Každý člověk chce vytvářet něco, co má hodnotu a smysl pro druhé. V dílnách spolu s lidmi s postižením hledáme a rozvíjíme jejich schopnosti tak, aby vznikl kvalitní a krásný produkt. Společně vyrábíme originální výrobky, ze kterých vyzařuje láska a radost.

V dílnách se snažíme zachovávat tradiční ruční řemeslnou výrobu a společně připomínat její hodnotu dalším generacím.

Zakoupením našich výrobků podpoříte práci lidí, kteří mají problém s uplatněním na trhu práce v našem regionu.

Od roku 2009 jsou naše výrobky z keramiky, z ovčí vlny, svíce a umělecká díla certifikovány značkou VYSOČINA regionální produkt®.

 www.regionalni-znacky.cz


Jak naše výrobky objednat

V katalogu vystavené výrobky objednávejte na: lucie.dlouha@benediktus.org nebo na tel.: 731 626 103

Uvedené výrobky, které jsou skladem, jsou k dostání ihned. Ostatní se snažíme dodat  do 14 dnů od připsání platby na účet. Vyrábíme i na zakázku (dodání dle dohody).

přečíst celé

Výrobky z dřevařské a šicí dílny - katalog s cenami

V tkalcovské dílně  zpracováváme pouze 100 % ovčí vlna na jednoduchých jednolistových stavech, výjimečně stavech čtyřlistových. Samotná osnova je vlněná nebo bavlněná. Dílna experimentuje i s látkami ze lnu a bavlny. Vznikají zde naprosto originální výrobky: tašky, šály, mobilenky...

přečíst celé

Výrobky z výtvarné dílny - katalog s cenami

Tady najdete originální výrobky výtvarné dílny: obrazy, balicí papíry, bloky a přání. Kromě balících papírů jsou všechno originály a nikdy nejsou dva kusy stejné. U přáníček a bloků jsou fotografie jen ilustrační, obrázek na vrchu se nemusí úplně shodovat.

 

přečíst celé

Náhradní plnění

pro zaměstnavetele s více než 25 zaměstnanci

odběrem výrobků a služeb můžete plnit svoji povinnost /náhradní plnění/, splňujeme podmínky dle §81 odst. 2 písm. b, zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti, na jehož základě můžeme poskytnout náhradní plnění.

přečíst celé