PODKROVÍ

 ... v září 2019 jsme předali stavbu, koplo a betonovalo se pro bezbariérovou lávku, kde to jde máme uskladněn stavební materiál od našich skvělých dárců....  A co že to děláme? Opravujeme poslední část budovy, podkroví, a celá budova bude sloužit komunitě jako terapeutické dílny a zázemí pro klienty a jejich asistenty. Rozpočet na podkroví byl po všech škrtech změnách a úpravách v říjnu 2019 vč. DPH 2,8 mil Kč... v březnu jsme se dostali i se všemi vícenáklady a vícepracemi na 3,072 mil Kč.. pak to ještě rostlo .... Máme cca 2050 tis Kč nastřádáno od dárců a nadací, 600 tis Kč slíbeno z dotace, cca 650 tis Kč v darech materiálu..j

Díky za pomoc!!

https://www.darujme.cz/projekt/1202001 - ukončeno, vybráno 30 370 Kč, děkujeme za pomoc!!
https://znesnaze21.cz/sbirka/terapeuticka-dilna-a-zazemi - ukončeno, vybráno 41 778 Kč, děkujeme za pomoc!!

Aktuální sbírky na další naše počiny či provoz: https://www.darujme.cz/organizace/125 

Obnovu podkrovi na terapeutické dílny a zázemí pro klienty i asistenty, vč. vybudování přístupu podpořili viz http://www.benediktus.org/podporte-nas/darci.html, http://www.benediktus.org/podporte-nas/granty-nadace-a-nadacni-fondy.htmlhttp://www.benediktus.org/podporte-nas/dotace-z-verejnych-zdroju.html.

Níže uvádíme organizace/osoby/nadace, kt. přispěli 50.000 Kč a více, aneb :

Podpořeno z programu VÝBORU DOBRÉ VŮLE  - Nadace Olgy Havlové, Nadace Divoké husy, Nadace Charty 77 - Konto bariéry a INNOGY, Nadačního fondu pomoci K.Janečka, Nadačního fondu TESCO, ČSOB pomáhá regionům, Nadace VINCI, Nadace ČEZ a EPP Pomáhej pohybem a firmami VELUX, Pro Med Czech, NET4GAS, Envirex, SNOP Automotive Mladá Boleslav.

Děkujeme!! 

Fota jak nám to tu báječně pokračuje: