PODKROVÍ

..aneb jsme v poslední třetině, kt. rozhoduje ... v září 2019 jsme předali stavbu, koplo a betonovalo se pro bezbariérovou lávku, kde to jde máme uskladněn stavební materiál od našich skvělých dárců....  A co že to děláme? Opravujeme poslední část budovy, podkroví, a celá budova bude sloužit komunitě jako terapeutické dílny a zázemí pro klienty a jejich asistenty. Rozpočet na podkroví byl po všech škrtech změnách a úpravách v říjnu 2019 vč. DPH 2,8 mil Kč... v březnu jsme se dostali i se všemi vícenáklady a vícepracemi na 3,072 mil Kč. Máme cca 1500 tis Kč nastřádáno od dárců a nadací, 600 tis Kč slíbeno z dotace, cca 550 tis Kč v darech materiálu..ještě zbývá kus cesty a jsme tam.... vydejte se s námi k cíli, přispějte nám do sbírky, pomůže nám každá koruna, i ta od Vás :o) !!! DĚKUJI ! Už "jen" cca 420 tis Kč voláme k nám:o).

Pomožte nám šířit info o tom co děláme. Řekněte svým kolegům, přátelům, známým, jak Vám s námi je, znáte-li nás. Přijeďte na návštěvu, přijďte na naše akce, poslechněte si co hraje BeneBend https://bandzone.cz/benebend?fbclid=IwAR3lYxyJECJo86YKAPnzsgTcMNt1BEpF4vQoAyD-xq3jAW_mqhC-binqFqQ&at=dashboard, poznejte nás. Zamilujte se tak jako já a pomozte jak můžete chcete umíte ... klidně to zkuste i poprvé. Je to fajn. A příští rok od poutě počínaje máme o prostor setkávání navíc, tedy bez ohledu na počasí můžeme při našich akcích pobýt a užít klidně až do pozdního večera:o).

Díky!!

Jak nám můžete pomoci aneb aktuální sbírky:
https://www.darujme.cz/projekt/1202001
https://znesnaze21.cz/sbirka/terapeuticka-dilna-a-zazemi - ukončeno, vybráno 41 778 Kč, děkujeme za pomoc!!

Obnovu podkrovi na terapeutické dílny a zázemí pro klienty i asistenty, vč. vybudování přístupu podpořili viz http://www.benediktus.org/podporte-nas/darci.html, http://www.benediktus.org/podporte-nas/granty-nadace-a-nadacni-fondy.htmlhttp://www.benediktus.org/podporte-nas/dotace-z-verejnych-zdroju.html. Níže uvádíme organizace/osoby/nadace, kt. přispěli 50.000 Kč a více, aneb :

Podpořeno z programu VÝBORU DOBRÉ VŮLE  - Nadace Olgy Havlové, Nadace Divoké husy, Nadace Charty 77 - Konto bariéry a INNOGY, Nadačního fondu pomoci K.Janečka, Nadačního fondu TESCO, ČSOB pomáhá regionům, Nadace VINCI, Nadace ČEZ a EPP Pomáhej pohybem a firmami VELUX, Pro Med Czech, NET4GAS, Envirex, SNOP Automotive Mladá Boleslav.

Děkujeme!! 

Fota jak nám to tu báječně pokračuje: