Křížová cesta v Modletíně

Milí přátelé,

zdravíme vás v předvelikonočním čase!

Včera jsme si v naší zahradě na Modletíně prošli čtrnáct zastavení křížové cesty. Využili jsme k tomu netradiční obrazy z Częstochowy.

Bylo to pro nás moc fajn připomenutí toho, k čemu nás vede postní doba. Tady najdete pár fotek z této události: https://www.facebook.com/LarcheBenediktus/photos/pcb.3954527337902796/3954527047902825

Proč Vám to ale píšeme? Napadlo nás, že bychom vlastně mohli tuto křížovou cestu zpřístupnit komukoliv z Vás, kdo byste si chtěl připomenout, co budeme za pár dní slavit. A to ne on-line, ale naživo :-)

Pokud Vám to epidemická opatření dovolí (výlety jsou možné v rámci okresu), přijeďte kdykoli před Velikonocemi k nám na Modletín. Zahrada je otevřená, zastavení jsou vyvěšená a doprovodný text si zapůjčíte na začátku cesty nebo si ho stáhněte zde. Žel vás nemůžeme tentokrát uvítat se vší parádou, návštěvy jsou u nás povolené jen po negativním testu a případně po předchozí domluvě. Čeká na vás ale aspoň naše krásné místo, procházka na čerstvém vzduchu, dechberoucí obrazy křížové cesty a třeba i něco víc.. Přijďte, ať už sami nebo s vašimi blízkými.

Kdybychom si nevšimli ani z okýnka, že jste u nás byli, dejte nám o tom vědět! Třeba do komentáře na facebooku  nebo do komentáře k vámi zasazenému stromu v našem novém sadu :-) , který pod zahradou uvidíte. A nebo třeba se už brzo potkáme tradičně úplně naživo…

Pokojný zbytek postní doby a radostné svátky Toho, který dává život!

Za Benediktus

Martin

PS: kdybyste si při tom chtěli vyzvednout některý z našich výrobků, domlouvejte se prosím s Michalem