Dobrá společnost

Dobrá společnost zastoupená paní Evou Bačkovskou předala Benediktu výtěžek ze své akce nazvané Dobropiknik a to částku 1891,- Kč. Byli jsme moc vděčni a také trochu překvapeni a tak jsme se zeptali, co to Dobrá společnost vlastně je.

Dobrá společnost je občanské sdružení založené skupinou přátel z Chotěboře a okolí. Založili jsme ji letos v létě a zatím jsme uspořádali akci Dobropiknik (plakát zde). Zkrátka piknik pro dobrou věc, kdy výtěžek akce věnujeme někomu, kdo peníze potřebuje. A rádi bychom akci pravidelně opakovali.

Pravidelně (každý měsíc) organizujeme promítání dokumentárního filmu z cyklu Promítej i ty (organizuje Tomáš Dostálek) v podkrovním prostoru chotěbořské knihovny a tamtéž každý měsíc probíhá Čtenářská dílna s Lucií Dostálkovou.
V sobotu 26. 10. 2013 spolupořádáme akci Rozloučení s letním časem, což je setkání a prezentace činnosti lidí z Chotěbořska (tvorba přírodních zahrad, pěstování biozeleniny, ekologie, lesní školky, přirozená výchova dětí apod.).
Na všechny tyto akce jsou vytvořeny plakáty, pozvánky, vyvěšené jsou na naší facebook stránce www.facebook.com/dobraspolecnost.org.

Moc děkujeme Dobré společnosti za dobré věci, které dělá a přejeme ji vše dobré!

Přiložené soubory