Pomáhejte s Pomocníkem GIVTu

Oslovuji Vás tentokrát, anšto nám můžete pomoci, aniž by vás to cokoliv stálo. Haha, Perpetum Benediktus.

Stáhněte si Pomocníka do vašeho prohlížeče (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera) a my za to dostaneme od Givtu 50 Kč. Akce platí pouze od 28. do 30. 7. 2020 / tedy tento týden úterý až čtvrtek. 

Pomocníka si přidejte tady  https://bit.ly/50Kc-pro-Benediktus

S givtím Pomocníkem můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z Vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník Vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné. K nám dorazí peníze, pravda nevíme odkud a zač vítr fouká, nevidíme nákupní vozík ani tašku, ani kdo táhne tlačí a pomáhá, ale Vy víte, že pomáháte nám s provozem komunity. A můžete si pomocníka kdykoli vypnout X zapnout. A můžete si i vybrat jinou organizaci, která s GIVTem spolupracuje. Prostě je to na Vás. A teď Vám to vezme max 9 sekund, pokud máte přiměřeně rychlý internet. A při nákupu jeden klik myší. Prostě bombabum.

Děkujeme za všechny stažené Pomocníky a sdílení příspěvku mezi Vaše blízké, kolegyně kolegy, přátele, rodinu …,vážíme si toho.

Opatrujte se, děkuji a radostné dny přeji

Radka S