Hledáme administrativního pracovníka na zkrácený úvazek

Náplň práce:

Co největší část z širokého spektra administrativy neziskové organizace:

administrativa finančního řízení (kontrola rozpočtu, dělení nákladů na činnosti, výkazy donátorům, …), zpracování žádostí o dotace a granty, administrace realizovaných projektů, komunikace s donátory a úřady, výběr dodavatelů, spolupráce s kolegy v provozu, spolupráce s účetní na vyúčtování dotací, fundraising – vyhledávání dárců a jednání s nimi

Požadujeme:

Pečlivost, logické, analytické i emoční myšlení, schopnost zaučit se do specifik a struktury organizace, dobrá znalost práce se vzorci v Excelu, alespoň základní orientace v účetnictví, schopnost orientace v textu a vyhledávání informací, otevřenost pro spolupráci s lidmi s mentálním postižením, otevřenost pro práci v komunitě, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B.

Znalost neziskového prostředí a systému sociálních služeb výhodou, orientace v legislativě výhodou (soc.služby, zákoník práce, obč.zák., veř.zakázky).

Nabízíme:

Zajímavou a smysluplnou práci, která přináší obohacení osobnosti v různých oblastech, průběžné zaučení, možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, práce v týmu, obohacení životem v komunitě s lidmi s postižením, podpora supervizí, spolupráce se zahraničními komunitami Archa, využití jejich dobré praxe. Realizace vlastních nápadů. Zvýšení mzdy po zapracování.

Práce je vhodná též pro OZP a matky na MD.

Nástup srpen 2017.

Motivační dopis a profesní životopis prosím zasílejte na e-mail: radka.jindrova@benediktus.org do 15. června 2017, popř. volejte na tel. číslo: 731 402 231.